MÖBLER / Bord / Spelbord 15664271

nr 1566 4271

Spelbord

senempire. Bredd: 93 cm. Djup: 45 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador, fanérbortfall

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:26:31

20/9 21:49:05 1      100 kr
24/9 15:23:39 2      Vinnande bud

Senempiren